Hakkımızda

%100 Müşteri Memnuniyeti

Kaliteli ve Temiz İşçilik

Ekonomik ve Güvenli Hizmet

Ovalı Bobinaj

Ovalı Bobinaj 1968 yılında Ege Linyitleri İşletmesi elektrik atölyeleri usta başısı Ahmet OVALI tarafından kurulmuştur. Kurulduğu günden bu yana Soma’da bobinaj işlerinde öncü firma olarak hizmet vermektedir. Motor sarımları, Jeneratör sarımları, Su pompası tamir bakım ve onarım işleri, Dalgıç pompaları tamir bakım ve sarımları, Süt sağım makineleri tamiri, Hidrafor pompa sistemleri, Elektronik kaynak makineleri tamir bakımı, Elektrikli el aletleri tamir ve bakım ve yedek parçaları, Trafo sarımları, Bakır sargılı kaynak makineleri, Caraskal tamiri, Elektrik motorları, Su pompaları dalgıç pompa, Sıfır ve 2.el satışları gibi alanlarda hizmet vermektedir.

Ovalı bobinaj şu anda 3.nesil olarak işletme hayatına devam etmektedir. Kurucumuz dedemiz Ahmet OVALI Babamız Haluk OVALI’dan sonra işletmemiz Emre OVALI tarafından iş hayatında faaliyet göstermektedir. Önceliğimiz Soma’nın en eski bobinaj işletmesi olarak yaptığımız işlerde kalitedir. 52 yıldır bir işletmeyi ayakta tutmak kolay değildir. Bunun için kalite özveri ve tecrübe gerekir.

Ovalı Bobinaj olarak çalıştığımız firmalar ile bunu başarabildiğimizi düşünmekteyiz. O yüzden günümüzde kolayca kapanan işletmelere göre 52 yıldır aralıksız 3.kuşak olarak işimizin başındayız. Bundan sonra da Ovalı Bobinaj olarak yaptığımız işi en iyi şekilde yapacak kalite ve Özveri ve Tecrübemizden ödün vermeyeceğiz. Her zaman dediğimiz gibi “SARIYORSAK BİR SEBEBİ VAR”